Usługi księgowe

VAT, PIT, CIT oraz ZUS

Outsourcing

Ogranicz koszty

Kadry i płace

Umowy oraz wynagrodzenia

Spółki

Zakładanie, rejestracja oraz likwidacja

Wyprowadzanie zaległości

KOREKTA KSIĘGOWAŃ NIEPRAWIDŁOWYCH

Certyfikowane biuro rachunkowe PROPERITUS

Biuro księgowe Warszawa Praga Południe

Biuro rachunkowe Properitus Sp. z o.o. świadczy usługi księgowe. Księgowość prowadzona jest przez główną księgową – posiadającą wiele prestiżowych certyfikatów oraz zaświadczeń o ciągłym uczestnictwie w szkoleniach co pozwala na kompleksową obsługę zarówno w zakresie usług księgowych jak i kadrowo-płacowych.

W zakresie usług księgowych świadczymy usługi prowadzenia m.in. pełnej księgowości – Ksiąg Rachunkowych, Ksiąg Handlowych, Ksiąg Przychodu i Rozchodu – PKPiR, ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego – Ryczałt (ewidencjonowany, karta podatkowa), ewidencji zakupu i sprzedaży do potrzeb podatku od towarów i usług (VAT), ewidencji wyposażenia oraz środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, rejestru VAT, rozliczeń z ZUS, US, PFRON, GUS; zezwolenie na pracę dla cudzoziemca Warszawa.

Sporządzamy zarówno deklaracje podatkowe – VAT, PIT, CIT, PCC, DT na podstawie ksiąg, wraz z dostarczeniem ich do właściwych Urzędów jak i Jednolite Pliki Kontrolne – JPK. Istnieje możliwość reprezentacji przed Urzędem Skarbowym. W zakresie usług kadrowo płacowych świadczymy usługi prowadzenia dokumentacji kadrowej m.in sporządzenie umów o pracę, umów zlecenia, umów o dzieło, deklaracje ZUS etc

Nasze biuro jest ubezpieczone ! – posiadamy polisę OC.